mr-thumb
BAYİPOS TAHSİLAT

Ve İnteraktif Medya

VEMEDYA 2000 yılından bu yana web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunan, kısacası “İnternet Teknolojisi’nin Tüm Renkleri” ile firma ve kurumlaea hizmet vermeyi ilke edinmiş bir hizmet sağlayıcıdır. VEMEDYA olarak küçük büyük demeden, her ölçekten firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli projeler ve çözümler üreten bir teknoloji firmasıyız.

Bayi POS Tahsilat Sistemi, 2000 yılında Gaziantep’te kurulan ve 20 yıldır web tabanlı uygulamalar ve web tasarım konusunda, Gaziantep Üniversitesi Teknopark bünyesinde faaliyet gösteren VE İNTERAKTİF MEDYA İNTERNET VE TANITIM HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. tarafında oluşturulmuş bir sistemdir.

VEMEDYA olarak Gaziantep Üniversitesi Teknopark bünyesinde, yazılım mühendisi, bilgisayar mühendisi, programcı ve tasarımcılardan oluşan 10 kişilik bir yazılım ve tasarım ekibi ile 20 yıllık bir sürede özel ve resmi 500’e yakın firmaya özel yazılım ve tasarım çözümleri sunan firmamız hali hazırda bir çok resmi ve özel kuruma hizmet vermeye devam etmektedir.