Bayi POS Tahsilat Sistemi Nedir?

Bayi POS Tahsilat Sistemi bir online kredi kartı tahsilat sistemidir.

Türkiye’de sanal pos hizmeti veren 21 bankanın sanal pos entegrasyonu Bayi POS Tahsilat Sistemi ile tek ekrandan kullanılabilmektedir. İşletmeler, kurumlar Bayi POS Tahsilat Sistemi ile bayilerinden, tüketicilerinden, abonelerinden, hizmet veya ürün sattıkları müşterilerinden internet üzerinden tek çekim veya taksitli ödeme alabilmekteler.

Bayi kanalı olan şirketler bayilerinden, bayilerinin alt bayilerinden ve bayilerinin müşterilerinden tahsilat toplayabilmekteler.
Bayi POS Tahsilat Sistemi’nin bayi tahsilat sistemi ile bayiler ve bayilerin alt bayileri kendi dükkanlarında müşterilerine yaptıkları satışların tahsilatını merkez şirketin sanal poslarına yapabilmekteler. Böylelikle bayiler ve alt bayiler bankalarla pos/sanal pos anlaşması yapmalarına gerek olmadan ve daha da önemlisi yüksek komisyonlar ödemeden satış yapabilmekteler.

Bayi POS Tahsilat Sistemi ile uzaktan SMS ve E-Mail ile kredi kartı tahsilatı yapılabilmektedir.
Müşterilere SMS ve e-mail ile link gönderilerek, müşterinin linki tıklaması ve kart bilgilerini tuşlayarak ödeme yapması sağlabilir. Bayi POS Tahsilat Sistemi’nde TL’nin yanı sıra USD, EURO ve benzeri dövizli tahsilatta yapılabilmektedir.

Bayilerinizden Tahsilatlarınızı Kolay ve Hızlı Bir Şekilde Alın
Firmanızın cazip taksit koşullarını bayilerinize faydalandırarak satış avantajı sağlayın. Bayileriniz işletmenize olan cari ödemelerini müşterilerinin veya alt bayilerinin kredi kartlarından tahsil etsin.

Mail Order, Çek ve Senete Alternatif Ödeme Yöntemi
Riskli ve hantal yöntemlere veda edin! Bayileriniz işletmenize olan ödemelerini müşterilerinin kredi kartlarından hızlı ve güvenli bir şekilde tahsil etsin. 7/24 aktif tahsilat kanalı oluşturun

Pos cihazı maliyeti ve problemlerinden kurtulun

Mail Order formlarına veda edin

TÜM ÖZELLİKLER
Bayi Pos Tahsilat Online Ödeme ve Tahsilat Sistemi