Tüm özellikler tek pakette...

İlk yılın sonunda, her yıl için lisans yenileme ve sunucu hizmeti için 2.000 talep edilir.

9.000

7.500

ÖZELLİKLER

Bayi, Altbayi ve Müşterilerden Tahsilat
Bayi, Altbayi ve Müşterilerden Tahsilat
Firmanızın cazip taksit koşullarını bayilerinize faydalandırarak satış avantajı sağlayın. Bayileriniz işletmenize olan cari ödemelerini müşterilerinin veya alt bayilerinin kredi kartlarından tahsil etsin. Bayilerinizi alt bayileri ile alt bayileri de müşterileri ile ilişkilendirerek bir tahsilat akışı oluşturabilirsiniz. Bayileriniz satışlarının tahsilatını bayi tahsilat sisteminizden yapsınlar. Hem bayilerinize alternatif kredi kartı ödeme seçenekleri ile satış avantajı sağlayın hem de kendi nakit akışınızı düzene sokun.
Kredi Kartı İle Tek veya Taksitli Çekim Tahsilat
Kredi Kartı İle Tek veya Taksitli Çekim Tahsilat
Bayi, Altbayi ve müşterilerinizden ister tek tekim isterseniz de taksitli tahsilat yapabilirsiniz. Taksit sayısını ve oranlarını bankalarla yapmış olduğunuz anlaşmalara göre BayiPOS Tahsilat Sistemi yönetim panelinizden kendiniz belirleyebilir, istediğiniz zaman taksit sayısında ve oranlarda değişiklik yapabilirsiniz.
Mobil Cihazlarla Uyumluluk ve Tahsilat İmkanı
Mobil Cihazlarla Uyumluluk ve Tahsilat İmkanı
Yeni nesil Responsive teknolojisi sayesinde BayiPOS Tahsilat Sistemi, cep telefonu ve tablet cihazlar gibi mobil cihazlarda da çalışmaktadır. Responsive teknolojisi tarayıcılarda çalışmakta ve herhangi bir uygulama indirmeden direkt akıllı cihazlar ile ödeme/tahsilat yapılabilmektedir. Responsive mobilite ile ödeme ekranı kullanılan cihazın ekran çözünürlüğüne göre boyutlanabilmektedir.
Döviz İle Tahsilat
Döviz İle Tahsilat
BayiPOS Tahsilat Sistemi ile bayi, altbayi veya müşterilerden dövizli tahsilat yapılabilirsiniz. Tutar, ödeme ekranında döviz cinsinden yazılmakta ve tahsilat direkt döviz olarak yapılmaktadır.

Bu özelliği kullanabilmeniz için döviz özellikli sanal pos almak gerekmektedir. TL‘nin yanı sıra USD, EURO, GBP, SAR ve diğer döviz birimleriyle kredi kartı tahsilatı yapın. İster yurt dışı, ister yurt için müşteri, bayi ve iş ortaklarınız kolaylıkla ödeme yapabilsinler.

E-Mail ve SMS İle Üyelikli ve Üyeliksiz Tahsilat
E-Mail ve SMS İle Üyelikli ve Üyeliksiz Tahsilat
BayiPOS Tahsilat Sistemi ile ile bayi ve müşterilerinize sms veya e-mail göndererek kredi kartı ile ödeme alın. Uzaktaki müşterileriniz evde, işyerinde veya seyahatte size tek tıkla ödeme yapsın. Ödemeler anında hesabınıza aktarılsın.

Bayileriniz müşterilerinin kredi kartı bilgilerini talep etmeden sms/email üzerinden ödeme alabilirler. Bayi ve müşterilere, sistemden oluşturulan ödeme linkini SMS veya e-mail ile göndererek tahsilat yapılabilmektedir. Tahsil edilmek istenen tutar elle yazılabileceği gibi cari hesap ile entegre edilerek borç bakiye bilgisi ile de gönderim yapılabilmektedir.

Güvenli 3D Secure Doğrulama
Güvenli 3D Secure Doğrulama
3D Güvenli Ödeme, Internet'ten yapılan kredi ve banka kartı işlemleri için ek bir güvenlik katmanı olarak tasarlanmış XML tabanlı bir protokoldur. BayiPOS Tahsilat Sistemi 3D Secure uyumludur. İşlemler 256 Bit SSL ile şifrelenerek yapılmakta olup müşterinin kart bilgileri hiç bir zaman sistemde tutulmaktadır.
Online İptal ve İade
Online İptal ve İade
BayiPOS Tahsilat Sistemi üzerinden yapılan tahsilatlar istenildiği zaman duruma göre iptal edilebilmekte, istenilirse tam veya kısmi iade yapılabilmektedir. Tüm bu işlemler BayiPOS Tahsilat Sistemi üzerinden yapılabilmektedir.
Sınırsız Bölge, Ana Bayi ve Alt Bayi
Sınırsız Bölge, Ana Bayi ve Alt Bayi
Firmanızın bayi yapılanmasına göre, sınırsız bölge, ana bayi ve altbayi oluşturulabilmekte, ihtiyaca göre bu hiyerarşik yapı firmanız için özelleştirilebilmektedir.
Gelişmiş İşlem Raporları, Grafik ve Liste Raporlar
Gelişmiş İşlem Raporları, Grafik ve Liste Raporlar
BayiPOS Tahsilat Sistemi üzerinden değişik formatlarda birçok rapor alınabilmektedir. Bu raporlar, günlük tahsilat raporları, bayiye ve bankaya göre tahsilat raporları, işlem durum raporları gibi bir çok rapor tarafınıza sunulmaktadır. Bu raporlar hem liste olarak hem de grafiksel olarak sistem üzerinden sunulmaktadır.
Excel ve PDF Rapor Aktarımı
Excel ve PDF Rapor Aktarımı
BayiPOS Tahsilat Sistemi üzerinden oluşturulan tüm raporlar Excel ve PDF dosya formatlarına aktarılabilmektedir.
Hazır Bayi Listesi Aktarımı
Hazır Bayi Listesi Aktarımı
BayiPOS Tahsilat Sistemini kullanmasını istediğiniz bayiler kendi kullanıcı adları ve şifreleri ile sisteme girerek ödemeleri yaparlar. Sistemde yer almasını istediğiniz tüm bayi ve alt bayileri sistem içine excel listesinden bir kerede aktarabilir, tek tek bayi oluşturmaya ihtiyaç duymazsınız. Sistem içinde istenildiği zaman yine tek tek yeni bayiler ekleyebilir ve bayiyi pasif hale getirebilirsiniz.
Günlük İşlem Özeti Bildirimi
Günlük İşlem Özeti Bildirimi
BayiPOS Tahsilat Sistemi üzerinden yönetici tarafından belirlenecek bir tarih ve zamanda günlük yapılan tahsilat taporları belirlenen e-mail adreslerine sistem tarafından otomatik olarak iletilir.
Anlık İşlem ve İşlem Özeti Bildirimi
Anlık İşlem ve İşlem Özeti Bildirimi
BayiPOS Tahsilat Sistemi üzerinden yönetici tarafından belirlenecek bir tarih ve zamanda günlük ve anlık yapılan tahsilat raporları belirlenen e-mail adreslerine ve Cep Telefonu numaralarına e-mail ve SMS olarak sistem tarafından otomatik olarak iletilir.
Sınırsız Kullanıcı Yetkilendirme
Sınırsız Kullanıcı Yetkilendirme
BayiPOS Tahsilat Sistemi üzerinde genel yönetici ve alt yöneticiler oluşturabilir, bu kullanıcılara farklı yetkiler verilebilmektedir.
Tüm Bankalar İçin Entegre Sanal POS Yapısı
Tüm Bankalar İçin Entegre Sanal POS Yapısı
BayiPOS Tahsilat Sistemi’nde Türkiye‘de sanal pos hizmeti veren tüm bankaların sanal posu hazır olarak sunulmaktadır. Sanal posların yanı sıra farklı ödeme sistemleri de BayiPOS Tahsilat Sistemi’ne entegre edilebilmektedir.
256 Bit SSL ile Şifreleme
256 Bit SSL ile Şifreleme
BayiPOS Tahsilat Sistemi’nde İşlemler 256 Bit SSL ile şifrelenerek yapılmaktadır. Müşteri veya bayilerinizin kredi kartı bilgileri sistem üzerinde kaydedilmemekte ve ödeme tamamen güvenli bir ortamda gerçekleşmektedir.
Sunucu Barındırma Hizmeti
Sunucu Barındırma Hizmeti
BayiPOS Tahsilat Sistemi, dünyanın en gelişmiş sunucuları olan ve yüksek güvenlik standartlarına sahip IBM sunucularında host edilmektedir. Bu durum gerek güvenlik gerek hızlı destek noktasında sektör standardı olup bu hizmetin olmazsa olmazıdır. Bu hizmetimiz ücretsiz olup, fiyatlarımıza dahildir.
Firmanıza Özel Web Adresi
Firmanıza Özel Web Adresi
BayiPOS Tahsilat Sistemi kullanan firmalara kendilerine ait özel bir web adresi tahsis edilmektedir.Müşterileriniz veya bayileriniz tahsilat.firmaadi.com gibi özel bir subdomainden sisteme girmektedir.
İşlem ve Etkinlik Log Kayıtları
İşlem ve Etkinlik Log Kayıtları
BayiPOS Tahsilat Sistemi üzerinde yapılan her işlem, üyelerin sisteme giriş ve çıkış kayıtları, etkinlik ve hata mesajları LOG kayıtlarında düzenli olarak tutulmaktadır.